Producent Domów Letniskowych z Drewna

Nasza firma to producent domów letniskowych z drewna z ogromnym doświadczeniem, ponieważ funkcjonujemy na rynku już od prawie 30 lat. Oznacza to, że mieliśmy naprawdę dużo czasu na to, aby zdobyć odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Przez ten czas stworzyliśmy zespół pracowników, dla których konstruowanie domów z drewna to pasja.

Niezwykle ważna jest dla nas wysoka jakość wykonania każdego powierzonego nam zlecenia. Z tego powodu dobieramy również materiały o najwyższej jakości. Świerk syberyjski, którego używamy do wszystkich konstruowanych przez nas obiektów wyróżnia się świetnymi parametrami cieplnymi, dużą wytrzymałością oraz odpornością na ogień porównywalną z konstrukcjami murowanymi. Warto zwrócić uwagę, że to drewno w połączeniu z odpowiednią warstwą izolacyjną będzie izolowało ciepło wewnątrz domu w dużo większym stopniu niż w przypadku domu murowanego, jest to ewidentny plus domu z drewna.

Asortyment jaki oferujemy jako producent domów letniskowych z drewna oraz domów całorocznych jest bardzo szeroki. Dlatego każdy może wybrać taki budynek, który będzie pasował do danych potrzeb. Kiedy stoimy przed wyborem najlepiej jest się dobrze zastanowić, przemyśleć wszystkie za i przeciw, aby ostatecznie wybrać taki domek, który będzie pasował w największym możliwym stopniu.