Budowa Domku Letniskowego

Budowa domku letniskowego może przebiec zarówno błyskawicznie jak i prawie bez żadnych formalności. Oczywiście pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim – rzecz jasna musimy mieć swoją działką oraz przygotowaną podmurówkę pod domek, który zamówimy. Po drugie zamówiony przez nas domek musi mieć poniżej 25m2, aby mógł być wybudowany bez pytania o zgodę na budowę żadnego urzędu. Jeżeli marzy nam się większy domek – musimy w urzędzie załatwić zgodę na budowę. Jednak to prawo zostało już zmienione przez sejm, a ustawa wejdzie w życie w czerwcu. Zmiana zakłada, że możliwe będzie budowanie bez zgody na budowę budynków letniskowych nawet do wielkości 35m2.

Po kupnie i zamówieniu danego domku należy już potem tylko czekać na jego dostarczenie, a potem obserwować jego błyskawiczny montaż na miejscu. Budowa domku letniskowego na miejscu trwa zwykle od jednego do dwóch dni. Nasi doświadczeni pracownicy przyjadą i zmontują wszelkie zamówione przez Państwa elementy domku. Nasze domki to wysoka jakość, staranność wykonania oraz prawdziwa pasja którą się dzielimy z naszymi klientami.

Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy setki zadowolonych klientów na obszarze całej Polski. Do każdego z klientów podchodzimy w pełni indywidualnie, aby maksymalnie zadbać o jego interes i daje to wymierne – najlepsze efekty.